کتاب صوتی خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

در این اثر میگل ابنسور در پی این است که دموکراسی راستین که با عنوان شورشی از آن نام برده می‌شود را وصف کند. ابنسور پس از انتشار این کتاب مهم در جلساتی در انجمن بین‌‏المللی فلسفه در پاریس سخنرانی‌‏هایی درباره‌ی آن عرضه کرد. این‏که در عنوان فرعی کتاب “مارکس و لحظه‌ی ماکیاولین” آمده، اشاره‌‏ای به نتایج آن تفسیر مهم از اندیشه‌ی ماکیاولی و کاربرد آن در فهم اندیشه‌ی سیاسی مارکس جوان دارد. جالب توجه است که ابنسور، به عنوان مارکسیست انقلابی، بیشتر از آن‏که دیدگاه تفسیری آلتوسر و لفور را دنبال کند، توجهی به تفسیر پوکاک از اندیشه‌ی سیاسی ماکیاولی داشته و کوشش کرده است راه او را دنبال کند.

با گنجاندن کتاب های صوتی در برنامه خود، آمار مطالعه تان را بیشتر می کنید. از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده می کنید و همزمان با رسیدگی به کارهای روزمره کتاب نیز گوش می دهید. کیش – مدیر هنری دومین جشنواره داستان صوتی کیش «واگویه‌های جنوب» از ارسال بیش از ۸۵۰ دقیقه داستان به این رویداد هنری خبر داد.

آن‌ها رفاقت خوبی با هم دارند و به همین رفاقت دل‌خوش هستند و جورج همیشه نگران بی‌فکری‌های لنی‌ست. وقتی از عرفان و تصوف صحبت به میان می‌آید مخاطب به دنبال شنیدن مبحثی جدی و ثقیل است اما همیشه استثنایی هم وجود دارد. کتاب حاضر گزیده‌ای از حکایت عرفانی با درون مایه‌ طنز و بسیار پندآموز از تذکرةالاولیا است که علیرضا لبش آن را بازنویسی کرده است. این کتاب با درون‌مایه طنز در کنار لبخندی که بر لب مخاطب می‌نشاند او را به تفکر وامی‌دارد. از زمانی که انسان پای بر این کره خاکی گذاشت تا به امروز جنگ‌های زیادی را در لوح وجود زمین از خود به یادگار گذاشته است. در ابتدای راه (زمین) جنگ هابیل با قابیل و به مرور زمان جنگ‌های بزرگ‌تر و ویران کننده‌تری مثل جنگ‌های جهانی اول و دوم و …

انگیزه‌ی نویسنده از نوشتن رمان بیوه کشی مبارزه با خرافه‌ها و سنت‌هایست که در باور بعضی از مردم وجود فراکتاب دارد. وی رمان بیوه کشی را در انتشارات آموت به چاپ رسانیده که نسخه متنی این کتاب هفت بار تجدید چاپ شده است. شما می‌توانید این رمان زیبا را با صدای نویسنده‌ی اثر «یوسف علیخانی» بشنوید. از متن کتاب – باید بروم – کجا؟ – هرجایی غیر میلک – جایی نداریم آخه – همه جا جای ماست، به شرطی که خاطره‌هایمان با ما نیایند. ثروتمند بابلی «جورج ساموئل کلاریسون» در کتاب «ثروتمندترین مرد بابل» به شیوه‌ای داستان‌گونه به روایت زندگی مردی می‌پردازد که مردم او را ثروتمند‌ترین مرد بابل می‌دانند. روزی پادشاه بابل از این شخص دعوت می‌کند به قصرش برود و از او می‌خواهد به دلیل شرایط بد اقتصادی و شرایط نامناسب زندگی مردم راه‌های ثروتمند شدن را به آن‌ها آموزش دهد.

  • به همین دلیل ممکن است در کنار گویندگان حرفه‌ای از بازیگران سینما و تئاتر نیز استفاده شود.
  • «تسوگومی» دخترک زیبا و جذابی است که درک عمیق خود از مفهوم جدایی و درد را کتمان می‌کند؛ تا زمانی که عشق پا به میدان زندگی‌اش می‌گذارد و از او انسان دیگری می‌سازد.
  • این سوال یکی از پرتکرار ترین سوالات در کشاورزی است و ما در این مقاله قصد داریم که به این سوال پرتکرار پاسخ دهیم.
  • این وب سایت دارای پایگاه های دیگری همچون کودک، قرآن، موسیقی، دعا و نغمه های مذهبی و سخنرانی مذهبی می باشد.
  • این کتاب نوعی نگاه طنزآمیز به وابستگی شخصی انسان‌ها، خودکامگی‌ها و درگیری‌های درونی جامعه‌ای که علیه استبداد ایجاد می‌شود، دارد.

اسحاق نیوتن دانشمند و نابغه‌ای بود که اکتشافاتش طرز فکر مردم دربارۀ جهان را تغییر داد. وضع اصول جهانشمول درباره چگونگی عملکرد جاذبه، نیرور و حرکت و رابطۀ میان آن‌ها از جمله دستاوردهای اوست. پیش به سوی خود واقعی بارها این فکر به ذهن‌تان خطور کرده که زیبا نیستید، فرزند خوبی نیستید، کارها را به درستی انجام نمی‌دهید و دروغ‌هایی از این دست که جامعه، خانواده و دوستان به شما نسبت داده‌اند. دروغ‌هایی که آن‌ها را پذیرفته و هیچگاه خطی بر ناراستی آن‌ها نکشیدید. نویسنده در این کتاب از رازهای موفقیتش به عنوان یک زن، مادر، فرزند و فردی قابل احترام در اجتماع سخن می‌گوید. هالیس تنها راه رسیدن به این موفقیت را عدم پذیرش دورغ‌هایی می‌دادند که هر روز با آن‌ها مواجه می‌شوید.

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد، معروف‌ترین کتاب اوریانا فالاچی نویسنده و خبرنگار ایتالیایی است که تا کنون بیش از 4 میلیون نسخه از آن در جهان به فروش رفته است. فالاچی در این کتاب زنی باردار را تصویر می‌کند که برای کودکش نامه می‌نویسد و برایش از جهان و زن بودن می‌گوید. نامه‌های جذاب و تلخی که زن در هر فصل برای کودکش می‌نویسد و برای او از قوانین دنیا و آدم‌هایش می‌گوید، مخاطب را تا آخر کتاب با او همراه می‌کند و در انتها او را به تفکری عمیق در باره‌ی دنیا و زندگی وا می‌دارد.

به همین دلیل ممکن است در کنار گویندگان حرفه‌ای از بازیگران سینما و تئاتر نیز استفاده شود. هل الرود در مقدمه‌ی کتاب زندگی، شرایط و سیر تحول خود از سال 1999 تا 2008 را بیان می‌کند. او در این بخش روند روبرو شدن با مشکلات فیزیکی، پذیرش شرایط و محدودیت‌های جدید، مواجهه با آسیب‌های روانی، ورود به دوران جدید و چگونگی تبدیل کردن شکست به فرصت و پله‌های رشد را شرح می‌دهد. آخربین موضوعی که در این مجموعه به آن پرداخته‌ایم، هنر مذاکره و توانایی برقراری ارتباط بین افراد مختلف است. اما باورکنید که غیر ممکن هم نیست و با یادگیری یک سری نکات و تکنیک‌‌ها، شما هم این مهارت کاربردی را به دست خواهید آورد. اپلیکیشن فیدیبو نیز امکانات خاصی از جمله ایجاد کتابخانه شخصی فراهم کرده اند تا کتاب های خود را در آن نگهداری کنید.

فضای فکری جهان معاصر بر بشردوستی و این باور متمرکز شده است که اقتصاد جهانی دنیا را به جایی با ارتباطات نزدیک‌تر تبدیل کرده است. وینستون چرچیل یکی از برجسته‌ترین سیاستمداران تاریخ است که از ابتدای فعالیت‌های پرتنش سیاسی‌اش به اوج شهرت و عنوان نخست‌وزیر قهرمان بریتانیا در جنگ جهانی دوم رسید. تاریخ فلاسفه بی‌شماری را به چشم خود دیده که هر کدوم در پی کشف فلسفه وجودی انسان بوده‌اند. گاهی این مطالب از چنان پیچیدگی برخوردار می‌شد که درک آن برای همگان سخت بود.

اما بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نقطه‌ی عطف دوران فوتبالی پوگبا را می‌توان به سال 2018 و کشور روسیه مربوط دانست. سالی که پوگبا به همراه گریزمن، امباپه و واران، از تأثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی کشورش بود و توانست طعم قهرمانی در جام جهانی را بچشد. افتخاری که بعضی از بزرگ‌ترین‌های تاریخ فوتبال هم‌چون «کریستیانو رونالدو» و «لئو مسی» هم در حسرت آن هستند.

کتاب صوتی تاریخ جهان

کتاب صوتی خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان Nikava | نیک‌آوا نیک آوا پادکستی که به دنیای بیکران نیکوکاری و پیرامون آن می پردازد. Kargah | کارگاه پادکست کارگاه بنا داره تا مشاغل مختلف رو در گفتگو با افراد فعال در اون حوزه معرفی کنه. در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود. «تسوگومی» دخترک زیبا و جذابی است که درک عمیق خود از مفهوم جدایی و درد را کتمان می‌کند؛ تا زمانی که عشق پا به میدان زندگی‌اش می‌گذارد و از او انسان دیگری می‌سازد. «مردی که زیاد می‌دانست»، فیلمی ایرانی به کارگردانی «یدالله صمدی» و نویسندگی «حسن هدایت» و «جمال امید»، در سال ۱۳۶۳ تولید شده است.

بیشترین دانلود پیکوفایل