بهترین جنس پایه مبل کدام است؟ کدام پایه برای چه مبلمانی مناسب است؟ پایه مبل و ابزار مبل نیکو | mobleseyed

بهتر است در شهرهای كه آب و هوای آن خشك است از مبل با پایه فلزی استفاده شود. قبل از شروع خرید، باید یک نگاه دقیق و کلی ‌ای به فضای خانه بیاندازید. در واقع باید بررسی کنید چه ابعادی از مبل در این فضا می ‌تواند قرار گیرد. در ذهنتان تصور کنید چه طرح و رنگی تناسب اندازه در دکوراسیون داخلی خانه شما دارد. بنابراین با توجه موارد ذکر شده نمی توان گفت که کدام مبل بهتر است و تنها می توان به این موضوع اشاره نمود که مبل های استیل با پایه های زیبا و براقی که دارند خیلی جدید تر و بروزتر هستند.

جنس فوم و پارچه ها

چوب به دلیل بافت طبیعی که دارد، نمای شکیل و زیبایی به مبلمان منزل ما و دکوراسیون خانه ما میدهد. شما میتوانید پایه چوبی مبل خود را طبق سلیقه و دکوراسیون منزل خود، به هر رنگی در مبلمان آرتا سفارش بدهید. این کار باعث می شود که خریدار و مصرف کننده انتخاب های متعددی را داشته باشد تا با توجه به سلیقه و مبلغ دلخواه پایه مبل چوبی مدنظر را انتخاب کند. برای بررسی دقیق تر پایه مبل های چوبی باید مواردی مثل کیفیت، نوع، کاربرد و … را در نظر داشت تا بتوانیم از مزیت های آن به بهترین نحو بهره لازم را ببریم. از سوی دیگر، مبل‌های پایه چوبی ممکن است نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری داشته باشند، زیرا در معرض خراش و سایر انواع آسیب مبل راحتی هستند. اگر مبل پایه چوبی را انتخاب می‌کنید، رعایت توصیه‌های سازنده برای مراقبت و نگهداری و انجام اقداماتی برای محافظت از مبل در برابر خط و خش و انواع آسیب‌ها بسیار مهم است.

مبل راحتی چه نوع مبلی است؟

حال در ادامه مبل پایه فلزی را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد ! در تهیه پایه چوبی مبلمان از چوب های توسکا، راش استفاده میشود. همچنین پایه های چوبی مبلمان میتوانند در طرح های مختلف برش داده شوند و با سلیقه و طراحی مبلمان آرتا به محل زندگی شما ظاهری زیبا بدهند. درست است که پایه‌های چوبی دارای مقاومت و استحکام کمتری نسبت به پایه‌های فلزی هستند؛ ولی اینطور نیست که به زودی بشکنند و مقاومت آنها بسیار پایین و ضعیف باشد.

اما این تصور درست نیست و فقط پایه های فلزی به کلاف چوبی اتصال داده می شوند . آبکاری P.V.D که به خلا هم معروف هست از کیفیت بالایی در بین آبکاری های دیگر برخوردار است. همچنین این نوع آبکاری در برابر خش و ضربه دارای مقاومت مناسبی هست اما به دلیل قیمت بالای آبکاری خلا معمولا از آبکاری فورتیک برای پایه های فلزی مبلمان استفاده می‌شود. در انتخاب نوع پایه مبل ابعاد و شکل ظاهری مبلمان نقش اساسی دارند. همچنین باید در نظر داشت که توان و تحمل مبلمان شما در چه حد است. اما امکان تغییر رنگ به درخواست مشتری نیز امکان پذیر است که رنگ و طرح پایه به چه صورت باشد .

  • همچنین این مبلمان جهت استفاده در شهر های شمالی کشور نیز توصیه می شود زیرا دوام ضعیف چوب در برابر رطوبت کاملا مشهود است .
  • فلز مظهر مقاومت از گذشته تا کنون بوده و مردم همیشه فلز را بهتراز سایر ماده ها می دانند .
  • پایه های فلزی مبلمان به دلیل استحکامی که دارند مورد مقبولیت عام مردم هستند.
  • با در نظر گرفتن این عوامل می‌توانید مبل مناسب خود و منزل خود را پیدا کنید.
بهترین جنس پایه مبل کدام است؟ کدام پایه برای چه مبلمانی مناسب است؟ پایه مبل و ابزار مبل نیکو | mobleseyed